Rbd -dbR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rbd -dbR

Dobrodosli na otkaceni RBD 4um samo za njihove prave fanove!!!!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Roberta Pardo Rey

Ići dole 
+3
//sannie~~rbd
Milica_94 <3 Sajka
#Admin-Derrick#
7 posters
AutorPoruka
#Admin-Derrick#
Admin
#Admin-Derrick#


Broj poruka : 251
Godina : 29
Lokacija : Svuda po malo !!
Nesto o meni.... : Ja sam Milos imam 13 godina i iz Beograda sam!!! HI!!!!
Datum upisa : 10.06.2008

Roberta Pardo Rey Empty
PočaljiNaslov: Roberta Pardo Rey   Roberta Pardo Rey Icon_minitimePon Jun 30, 2008 2:01 am

Najveci buntovnik u Elite Way School je Roberta, cerka poznate pevacice Alme Rey i svog nastavnika likovnog, Martin Reverte (iako ona to ne zna).
Roberta uvek ima resenje za svacije probleme koje resava po svaku cenu. Njene najbolje drugarice su njene cimerke, Lupita i Jose Lujan (Hose Luhan). Roberta je lepa i talentovana, ali ona to ne primecuje jer se konstantno uporedjuje sa Miom i njenom majkom, Almom Rey. Roberta prebacuje svojoj majci to sto je uvek imala nastupe i sto je radila dok je ona odrastala i zbog lazi o njenom pravom ocu. U seriji ona se zaljubljuje u Diega Bustamea. U prvoj sezoni ona i Diego su se pretvarali da izlaze zbog toga sto Diegov otac (korumpirani politicar Leon Bustamante) ne bi saznao da je Diego u bendu. Drugi razlog je da bi Robertu majka ostavila na miru. Ali, uprkos njnihovom odupiranju, oni se zaljubljuju jedno u drugo. Robertu covek za koga ona misli da joj je otac odvodi mesec dana u Spaniju. Njoj je nedostajao Diego, ali kada se vraca saznaje da je on nasao novu devojku (Paulu, prostitutku koju je Diegov otac unajmio da bi Diego izgubio nevinost).Na kraju sezone, Roberta i Diego su se pomirili i ponovo su u vezi,ali jednom Tomas kaze Roberti da se on kladio sa Diegom da li bi mogao da smuva Robertu i ona onda raskida. Tokom serije oni postaju veoma bliski, ali se i svadjaju, postaju neprijatelji, potom i najbolji prijatelji i tako sve u krug. Na kraju, Roberta pomaze Diegu da pobegne od korumpriranog i malipulativnog oca i cak mu pronalazi majku (koja je morala da napusti Diega zbog Leona).Diego joj predaje srce zauvek i oni su ponovo zajedno. Na kraju serije ROberta se pomirila sa Miom, jer su postale polu-sestre (zato sto su se Alma i Franko vencali).
Njihva polu-sestra postaje i Hose Luhan jer je Alma i Franko usvajaju.
Nazad na vrh Ići dole
https://rbdcrazy.forummotion.com
Milica_94 <3 Sajka
Admin
Milica_94 <3 Sajka


Broj poruka : 142
Nesto o meni.... : Obozavam Tete i svoju porodicu i Sajka...
Datum upisa : 15.07.2008

Roberta Pardo Rey Empty
PočaljiNaslov: Re: Roberta Pardo Rey   Roberta Pardo Rey Icon_minitimeUto Jul 15, 2008 9:28 am

Ona je meni bassss super! :D
Nazad na vrh Ići dole
http://www.los-serrano.forum.net
//sannie~~rbd
RBD crazy clan!!
RBD crazy clan!!
//sannie~~rbd


Broj poruka : 46
Godina : 28
Lokacija : Svuda sa RBD-om !!
Nesto o meni.... : obozavam anahi i alfonsa!!!
Datum upisa : 23.07.2008

Roberta Pardo Rey Empty
PočaljiNaslov: Re: Roberta Pardo Rey   Roberta Pardo Rey Icon_minitimePet Jul 25, 2008 12:50 pm

dulce je bas strawa!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
#Admin-Derrick#
Admin
#Admin-Derrick#


Broj poruka : 251
Godina : 29
Lokacija : Svuda po malo !!
Nesto o meni.... : Ja sam Milos imam 13 godina i iz Beograda sam!!! HI!!!!
Datum upisa : 10.06.2008

Roberta Pardo Rey Empty
PočaljiNaslov: Re: Roberta Pardo Rey   Roberta Pardo Rey Icon_minitimePet Jul 25, 2008 2:08 pm

d da i ja je obozavam ali ipak ovo nuije o Dul vec o Roberti liku koji glumi !!
Nazad na vrh Ići dole
https://rbdcrazy.forummotion.com
rbd fan
RBD crazy clan!!
RBD crazy clan!!
rbd fan


Broj poruka : 62
Godina : 27
Nesto o meni.... : O meni...OBOZAVAM RBD
Datum upisa : 11.12.2008

Roberta Pardo Rey Empty
PočaljiNaslov: Re: Roberta Pardo Rey   Roberta Pardo Rey Icon_minitimeČet Dec 25, 2008 3:39 pm

i roberta i dulce su extra
Nazad na vrh Ići dole
°o.O.·[j@y_V!_RBD]·.O.o°
RBD crazy clan!!
RBD crazy clan!!
°o.O.·[j@y_V!_RBD]·.O.o°


Broj poruka : 45
Nesto o meni.... : Napisite nesto o vama.
Datum upisa : 26.06.2008

Roberta Pardo Rey Empty
PočaljiNaslov: Re: Roberta Pardo Rey   Roberta Pardo Rey Icon_minitimePet Dec 26, 2008 10:26 am

pa zbog togo meni se roberta najvise dopda u seriji a ne koj mija ufffffffff nju nemogu da podnesem u seriji
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ews-friends.niceboard.net
anapavle
Welcome!!
Welcome!!



Broj poruka : 7
Nesto o meni.... : O meni...
Datum upisa : 06.01.2009

Roberta Pardo Rey Empty
PočaljiNaslov: Re: Roberta Pardo Rey   Roberta Pardo Rey Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 5:11 am

meni je roberta zakon i mija takodje iako ima svojih bubica slatka je onako sa migelom...
Nazad na vrh Ići dole
kaca-rbdgirl
Welcome!!
Welcome!!



Broj poruka : 10
Nesto o meni.... : O meni...
Datum upisa : 28.08.2009

Roberta Pardo Rey Empty
PočaljiNaslov: Re: Roberta Pardo Rey   Roberta Pardo Rey Icon_minitimePet Avg 28, 2009 2:30 am

meni su svi zakon!!!ovako,da vam kazem nesto mia tako mora da glumi u seriji,ali i roberta,tako da niko nema prava da vredja osobu koja joj se ne svidja,svako ima svoje misljenje!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Roberta Pardo Rey Empty
PočaljiNaslov: Re: Roberta Pardo Rey   Roberta Pardo Rey Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Roberta Pardo Rey
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rbd -dbR :: RBD :: ~$~ReBeLdE~$~-
Skoči na: