Rbd -dbR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rbd -dbR

Dobrodosli na otkaceni RBD 4um samo za njihove prave fanove!!!!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Istina je da .....

Ići dole 
AutorPoruka
#Admin-Derrick#
Admin
#Admin-Derrick#


Broj poruka : 251
Godina : 29
Lokacija : Svuda po malo !!
Nesto o meni.... : Ja sam Milos imam 13 godina i iz Beograda sam!!! HI!!!!
Datum upisa : 10.06.2008

Istina je da ..... Empty
PočaljiNaslov: Istina je da .....   Istina je da ..... Icon_minitimeNed Avg 24, 2008 3:17 am

clanovi grupe su ustvari marionete od televise... moraju da rade sve sto im ona kaze, ali moraju!!! nemaju izbora... anahi je pogresila kad je rekla ono za proteste, i onda su joj ovi iz televise kenjali...[da izvinete na izrazu...]. televisa zeli raspad rbd-a, a posle njih zeli da plasira novi projekat - La Nueva Banda timbiriche!!! to su neki jadnici sto imitiraju rbd, ali totalno ih kopiraju! televisa hoce sad sa njima da uradi isto sto i sa rbd, ali nece uspeti!
isto tako, moguce je da clanovi zele da krenu svojim putem, mada bas i neverujem u to...
na nama je samo to da nastavimo da podrzavamo rbd, vise nego ikad!!! sada im je nasa podrska najpotrebnija! ako ste ih voleli kad su bili u vrhuncu karijere, volite ih i sada, kad se raspadaju! budite pravi fanovi!!! nezelimo da rbd zavrsi kao britney...
samo uz nasu podrsku, nesto je i moguce =)
razmislite dobro!
nemojte da osudjujete rbd, verujem da je njima sada najgore...
PODRZI RBD!
Nazad na vrh Ići dole
https://rbdcrazy.forummotion.com
 
Istina je da .....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rbd -dbR :: RBD :: ~$~RBD, raspad grupe~$~-
Skoči na: