Rbd -dbR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rbd -dbR

Dobrodosli na otkaceni RBD 4um samo za njihove prave fanove!!!!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Anahi promenila misljenje !

Ići dole 
AutorPoruka
#Admin-Derrick#
Admin
#Admin-Derrick#


Broj poruka : 251
Godina : 29
Lokacija : Svuda po malo !!
Nesto o meni.... : Ja sam Milos imam 13 godina i iz Beograda sam!!! HI!!!!
Datum upisa : 10.06.2008

Anahi promenila misljenje ! Empty
PočaljiNaslov: Anahi promenila misljenje !   Anahi promenila misljenje ! Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 2:20 am

Anahi promenila misljenje ! 370x270_anahiNakon posta Anahí na Univisionu da se 23.avgusta organizuju marševi u svim zemljama gde je RBD popularan radi ispoljavanja nezadovoljstva zbog raspada pomenute grupe, Anahí je promenila svoje mišljenje i postovala ponovo. Ona govori o tome kako je to bila greška i kako je to izazvalo nezadovoljstvo kod mnogih članova RBD tima. Evo šta je "buntovnica" napisala: "CHAVOS,URGENTE TENEMOS QUE OLVIDARNOS DE LA MARCHA...YA ME REGANARON Y ME DIJERON QUE SI OCURRE ALGO SERA MI CULPA ASI QUE LES PIDO DE TODO CORAZON QUE OLVIDEMOS ESTO SI NO NO SE QUE PUEDA PASAR...QUE MALA ONDA NO PUDIMOS EXPRESAR LO QUE QUEREMOS PERO BUENO,PODEMOS EXPRESARLO CON OTRAS FORMAS NO? CON SU PRESENCIA EN LOS CONCIERTOS YO ESTARE FELIZ Y BUENO NO VAMOS A MARCHAR SE LOS PIDO EN VERDAD ME FUE MUY MAL X DECIR ESTO.
LOS AMO X FAVOR AVISENLE A TODOS
ANY."
Nazad na vrh Ići dole
https://rbdcrazy.forummotion.com
 
Anahi promenila misljenje !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Anahi y Ponco
» Anahi y Ucker
» Anahi y Majte
» Gifovi od Anahi
» Anahi y Cristian

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rbd -dbR :: RBD :: ~$~RBD, raspad grupe~$~-
Skoči na: